kontakt: oswietlenie@arges.com.pl

Zamówienia indywidualne

ARGES  „Oświetlenie” stworzył dla Państwa możliwość zamówień indywidualnych. Jeżeli posiadasz firmę, jesteś właścicielem i zarządcą biura, lokalu użytkowego, sklepu czy innego miejsca wykorzystującego większą ilość oświetlenia, to nasza oferta pomoże Ci znacznie zredukować koszty zakupu.

Niezwykle atrakcyjne rabaty wręczamy klientom decydującym sie na oświetlenie LED.   Jest to najbardziej efektywne kosztowo źródło światła.  Nasze wysokiej jakości LED-y charakteryzują się niskim zużyciem energii oraz długą żywotnością co przekłada się na wiele lat bezawaryjnej pracy i generowanie oszczędności przez kolejne lata.  Przez ten czas tradycyjne źródła światła są często kilkakrotnie wymieniane.  Podążając za nowoczesnością zdecydowanie polecamy zakup oświetlenia LED.

Słuchając się klientów rozumiemy, że często dalej wybierają tradycyjne źródła światła. Dla naszej firmy nie stanowi to żadnej przeszkody, więc na wszystkie pozostałe rodzaje oświetlenia udzielamy wysokie rabaty.

Wszystko co należy zrobić aby uzyskać indywidualne ceny, to wypełnić znajdujący się poniżej formularz i odesłać go na podany w nim adres lub wysłać go drogą elektroniczną. Skontaktujemy się z Państwem w przeciągu 24 godzin od momentu otrzymania formularza.

formularz.pdf  formularz.doc

Jesteśmy nastawieni na fachowe doradztwo w doborze oświetlenia i zredukowanie bieżących kosztów związanych z energią elektryczną.  Reprezentują Państwo firmę, która jest zainteresowana zakupem większej ilości źródeł światła? Zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 882 820 958

oswietlenie@arges.com.pl